Меблева фабрика

ТОВ Євростиль

Ми на ринку України понад 10 років. Це означає, що купити наші меблі безпечно: ви отримуєте передбачуваний результат на довгі роки. Причому будь-коли протягом цих років фабрика відповість на будь-яке запитання своїх покупців.

У нас немає власної роздрібної мережі, тому що ми зосередилися на тому, щоб робити гарні меблі. Нашим партнерам виходить її добре продавати.

Щоб допомогти покупцям зорієнтуватися в різноманітті модулів, ми збираємо меблі в готові компонування та фотографуємо їх у реальних габаритах квартир.

people seated on table in room
0 +
Задоволених клієнтів
0 +
Років на ринку
0 +
Представників офлайн

Наш інтернет-магазин порадує кожного члена вашої родини. Серед широкого асортименту Ви можете вибрати надійні, зручні та практичні меблі, що виготовляється на сучасному обладнанні. 

У нас Ви можете купити меблі на будь-який бюджет. Купуючи меблі в інтернет – магазині Комфорт меблі Ви економите час, адже Вам не потрібно ходити в пошуках по магазинам, на сайті представлений широкий асортимент товарів з докладним описом. 

Також купуючи меблі онлайн Ви економите гроші, адже купуєте товар за ціною виробника, без націнок магазину.

Компанія «Євростиль» працює на ринку України багато років, нашу торгову марку дізнаються та люблять у містах країни. Вітчизняні меблі – це сьогоднішній вибір сучасних українців!

Широким є спектр моделей наших корпусних меблів, багатим став за ці роки асортимент продукції та різноманітними представлені ціни на меблі.

Виготовлення меблів для кухні за індивідуальними замовленнями, шаф-купе за вимірами на місці монтажу ми зробили нашими пріоритетними напрямками діяльності.

Що про нас кажуть:

Ми з сім'єю обрали цю комапнію ще 5 років тому, коли обирали меблі на дачу. Наразі усі меблі в нашій квартирі від комапнії. Якість на висоті! Всім рекомендую!
Катерина
Мені треба було купити м'який уголок, ніяк не міг знайти потрібну мені модель. Хлопці проконсольтували, порадили та й зробили все як я хочу! Дуже залишився задоволеним.
Віктор
Замовляла стільці на кухню. Швидко підібрали що хочу. Проконсольтували. Доставка також буле швідка. Приємні консультанти-професіонали. Дякую вам!
Тетяна Грузь
Знайшов Євростиль в інтернеті, спочатку скептично ставився, але компанія доказала, що вони варті, щоб їм довіряли. Якість меблів класс! Швидка доставка, та й ціни вас здивують. Ще вони роблять знижки.
Леонід

Бажаєте отримати розрахунок й консультацію?

Залиште заявку